Zdecydowanie i wysoko. PTC Pabianice - Sport Perfect 0:10

Zdecydowanie  i wysoko.   PTC Pabianice - Sport Perfect    0:10

Żółto-zieloni nie mieli problemów z odniesieniem zwycięstwa w dzisiejszym wyjazdowym meczu z PTC Pabianice. Zwyciężyliśmy wysoko, będąc zespołem wyraźnie lepszym i dojrzalszym w każdym elemencie sztuki piłkarskiej. Przeważaliśmy przez całe zawody, bardzo często całą drużyną przebywając na połowie gospodarzy. Każdy z chłopaków chciał dzisiaj koniecznie strzelić bramkę, nie wszystkim się udało, lecz przed nami sporo gier , na pewno będą jeszcze okazje. Dzisiejszy przeciwnik nie postawił trudnych warunków, ale pamiętajmy, że mecz meczowi nierówny i zapewne już następne spotkanie z AFTH będzie wyglądało  zupełnie inaczej. Cieszy wysoka wygrana (a mogło z powodzeniem być jeszcze wyżej), ładne kombinacyjne akcje całego zespołu i oczywiście zero z tyłu.  Oby tak dalej.