Zasłużona porażka. AFTH - Sport Perfect 3:1

Zasłużona porażka. AFTH - Sport Perfect  3:1

Dzisiejsze spotkanie odbyło się na sztucznej murawie przy bardzo ładnej wręcz upalnej pogodzie. Skład niestety mocno okrojony,brak podstawowego obrońcy,brak wzmocnień chłopaków z młodszego rocznika (na rezerwie tylko 1 zawodnik). Łatwo wygrany ostatni mecz zdekoncentrował całkowicie cały nasz zespół,nastąpiło zupełne rozprężenie. Zagraliśmy słabo a najgorsze, że ciężko wyszukać w naszej grze jakichkolwiek pozytywów. Bardzo dużo strat,niecelnych podań, brak składnych akcji. W grze panował bałagan i chaos. Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando gospodarzy, którzy w pełni dominowali na boisku, a my nie potrafiliśmy zrobić nawet jednej składnej akcji. Druga połowa trochę korzystniejsza w naszym wykonaniu,jedna strzelona bramka pozwoliła niestety zmniejszyć tylko rozmiary porażki. Chłopaki szczera rozmowa w drużynie, zakasamy rękawy i w następnym meczu pokazujemy, że dzisiejsze spotkanie to była tylko jednorazowa wpadka (wypadek przy pracy) .Walczymy do końca ,bo stać nas na pewno na dużo więcej.