Piłkarskie porzekadło mówi.... Orzeł Piątkowisko - Sport Perfect 1:0

Piłkarskie porzekadło mówi....   Orzeł Piątkowisko - Sport Perfect  1:0

W dzisiejszym meczu idealnie doświadczyliśmy sytuacji z piłkarskiego przysłowia,które mówi - niewykorzystane sytuacje się mszczą ....

Spotkanie odbyło się na naturalnej,bardzo dobrze przygotowanej murawie,w wietrznych warunkach, gdzie wiatr sprzyjał drużynie atakującej. Graliśmy w ustawieniu 1-3-4-1 ( na ławce 3 zawodników).Przez cały mecz zdecydowana przewaga w posiadaniu piłki,opanowany środek boiska,dobra obrona oraz bardzo ładne,składne akcje bokami. Gra zespołowa mogła się podobać, ale niestety zawiódł ostatni element, czyli skuteczność a właściwie jej brak.Dwie poprzeczki po strzałach z dystansu i sporo sytuacji w polu karnym, które jeżeli myśli o dobrym wyniku należy wykorzystać .Niestety w meczu liczy się to co w sieci.Kontra zespołu gospodarzy i zdobyty gol ,który ustalił wynik końcowy.Wielka szkoda bo wynik remisowy (a nawet nasza wygrana) byłby bardziej sprawiedliwy.Taka jest piłka,taki jest sport,wygrywa ten co strzela bramki. Chłopaki głowy do góry,zagraliście bardzo fajny mecz,zabrakło przysłowiowego szczęścia, w następnym meczu będzie zwycięstwo- w to wierzymy.