Bicie głową w mur . Sport Perfect - Ner Poddębice 0:0

Mecz rozegrany w idealnych warunkach pogodowych. Skład pełny + 1 rezerwowy. Nastąpiła zmiana na niektórych pozycjach na boisku.Posiadanie piłki w 70% na naszą korzyść, niestety nic z tego nie wynikało.Klarownych, stuprocentowych sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo, a wszystko kończyło się na polu bramkowym przeciwnika. Zabrakło ostatniego dokładnego podania lub mocnego celnego strzału z daleka. Goście dzielnie się bronili, zagrożenie z ich strony to parę rzutów rożnych, a w sytuacjach niebezpiecznych dla siebie wybijali piłkę daleko od swojej bramki. W ten sposób przebiegał cały mecz, a z końcowego wyniku na pewno bardziej zadowolony zespół z Poddębic. Nasza gra wygląda niestety słabo, to już drugi mecz z rzędu. Niepokoi brak stwarzanych sytuacji pod bramką przeciwnika oraz skuteczność (tylko 1 bramka w 2 meczach). Chłopaki to naprawdę już ostatni moment na pobudkę, kolejny taki mecz nie ma prawa się powtórzyć . Przed nami jeszcze parę spotkań, pokażmy, że stać nas na dużo więcej.