Wyszarpane trzy punkty. Sport Perfect Łódź - Różyca 1:0

Wyszarpane trzy  punkty.  Sport Perfect Łódź - Różyca  1:0

Mecz kolejki nr 8 (dla nas nr 5) rozegrany w roli gospodarza z drużyną Różycy. Warunki do gry idealne, boisko niestety zdecydowanie gorsze. Który to już raz  przeciwnik, z którym przychodzi nam zmierzyć się po raz pierwszy. Absolutna niewiadoma, na dotychczasowe wyniki nie ma co patrzeć.Mecz meczowi nie równy, każdy przeciwnik inny. Gramy. Od początku spotkania gra bardzo szarpana,nerwowa, głównie środkiem boiska,a tu potężni środkowi z drużyny gości. Bardzo ciężko o klarowną i składną akcję.Tak przebiega cały mecz. Z naszej strony dużo walki, czysto sportowej, gry w dyscyplinę, która zowie się piłka nożna.Niestety nie można powiedzieć tego samego o drużynie gości. Kopanie po kostkach, łapanie, szarpanie,udawanie fauli, kłótnie z arbitrem,pyskowanie z kibicami - po prostu szkoła mistrzowska.  Jednak to co stało się w przedostatniej minucie mecz to już skandal.Jak można po gwizdku sędziego,mimo jego racji,uderzyć zawodnika drużyny przeciwnej prosto w twarz.Takie zachowanie trzeba bezwzględnie tępić i absolutnie nie pozwolić takiemu zawodnikowi gry w piłkę.Z takim podejściem ten młody jeszcze człowiek nie powinien nigdy grać i reprezentować barwy jakiegokolwiek klubu dla dobra piłki nożnej.

Podsumowując - mecz bardzo ostry,rwany, z dużą ilością spięć i fauli, bez dogodnych sytuacji na szczęście zakończony naszym zwycięstwem . Wygraną na którą bezwzględnie zasłużyliśmy, będąc w przekroju całego meczu drużyną lepszą.

Oby mecze miały charakter czysto sportowy, a o wyniku decydowały umiejętności drużyny lub poszczególnych zawodników a chamskim zachowaniom mówimy zdecydowanie '' NIE"  Chłopaki jest zwycięstwo okupione urazami i wstrętem do takich zachowań. Niestety w przyszłości takich meczów może być więcej, bo tak grają słabe drużyny promujące antyfutbol.

Na koniec warto wspomnieć, że dzisiaj debiut w nasze drużynie zaliczył bramkarz- Jakub Dulas. Serdecznie witamy na pokładzie i życzymy w kolejnych spotkaniach czystego konta. Oby zawsze było "zero" w sieci. Powodzenia. Chłopaki kolejny mecz dopiero 11/10/2015 - za dzisiaj dziękujemy  i czekamy na kolejne zwycięstwo.