Odrobili lekcje na 5 . Start Brzeziny - Sport Perfect Łódź 0:5

Odrobili lekcje na 5 .  Start Brzeziny  - Sport Perfect Łódź  0:5

W niedzielne mroźne przedpołudnie gościliśmy w Brzezinach. Naszym rywalem zespół Startu. Mecz nr 1 w historii obu klubów w tym roczniku. Murawa świetnie przygotowana, aż miło grać na takiej w piłkę. Nowy nieznany przeciwnik, ale nastroje bojowe. Pierwszy gwizdek sędziego. Od początku gramy składnie, przez wszystkie formacje. Pierwsza dokładna, kombinowana i bardzo ładna akcja i mamy skuteczne rozpoczęcie meczu. Idealnie wręcz "napoczynamy" przeciwnika, ustawiając sobie praktycznie cały mecz. Kolejne minuty to nasz wysoki pressing. Zaskoczony zespół gospodarzy nie potrafi sobie poradzić z taką grą, czego konsekwencją są kolejne bramki, strzelone przez żółto-zielonych po składnych, zespołowych akcjach.Taka gra może się podobać, nasza dominacja jest niepodważalna a golkiper bezrobotny. Druga połowa bardziej wyrównana. Zespół Startu Brzeziny śmielej rusza do przodu, ale nasza obrona i bramkarz jest na posterunku, nie pozwalając gospodarzom na klarowne, stuprocentowe sytuacje. Z czasem ponownie przejmujemy inicjatywę, dorzucamy dwa gole i pewnie wygrywamy. Mecz zakończony pewną zasłużona, nawet przez chwilę nie zagrożoną wygraną. Nasza przewaga w meczu była znaczna, a zwycięstwo przy lepszej skuteczności mogło być bardziej okazałe.

Chłopaki, dzisiaj przyłożyliście się i perfekcyjnie odrobiliście lekcje. Bardzo miło było patrzeć na Waszą grę. Dokładność(szczególnie w pierwszej połowie), asekuracja i wymienność na pozycjach, zdecydowanie, mało strat, fajne akcje oskrzydlające, słowem bardzo dobre spotkanie. Cieszy też, że kolejny mecz na zero z tyłu. Nie wpadamy jednak w hura optymizm, bo jak mówią, gra się tak jak przeciwnik pozwala, a dzisiaj z całym szacunkiem nie był bardzo wymagający. Przygotowujemy się do kolejnego meczu, już w środę z drużyną Boruty Zgierz. Za dzisiejsze zawody duże brawa i liczymy na powtórki w następnych spotkaniach.