Tradycji stało się zadość. Akademia Futbolu Tomasza Hajto - Sport Perfect Łódź 1:0

Tradycji stało się zadość.  Akademia Futbolu Tomasza Hajto - Sport Perfect Łódź  1:0

To już przedostatnia kolejka w sezonie. Gościmy na terenie AZS Łódź, tam swoje mecze rozgrywa nasz dzisiejszy przeciwnik zespół Akademii Futbolu Tomasza Hajto. Dobra pogoda do grania, sztuczna murawa, szkoda tylko że nasz zespół osłabiony brakiem podstawowego rozgrywającego. Obiekt gospodarzy okazuje się dla nas niestety wyjątkowo niegościnny, gramy tu po raz drugi i po raz drugi doznajemy porażki.

Taka to już tradycja że z zespołem AFTH mecze u siebie wygrywamy, a na wyjeździe nie potrafimy dokonać tej sztuki. Nie inaczej było i tym razem. Ale do rzeczy. Pierwsza połowa wyrównana, lecz bramkę strzelają gospodarze.My mamy oczywiście swoje szanse, których niestety nie wykorzystujemy. Druga część zawodów ze wskazaniem na nas, prowadzimy grę, bynajmniej nic z tego nie wynika. Mamy ponownie dobre sytuacje, nawet tzw:setki, jednak jak się ich nie zamienia na bramki to trudno myśleć o pozytywnym wyniku końcowym.

W przekroju całego meczu nie zasłużyliśmy na porażkę, zdecydowanie sprawiedliwszym wynikiem byłby dzisiaj remis. Jednak liczy się to co w sieci, a gospodarze właśnie raz do niej trafili. Mówi się trudno, trzeba wyciągnąć właściwe wnioski i grać dalej. Chłopaki zostaje nam jeszcze jedna kolejka, jeden mecz w tej rundzie, pokażmy się z korzystnej strony i zakończmy rozgrywki w dobrych nastrojach.