Koniec wieńczy dzieło. Sport Perfect Łódź - Elta Łódź 2:0

Koniec wieńczy dzieło.  Sport Perfect Łódź - Elta Łódź  2:0

Zwycięstwem kończymy rozgrywki ligowe w sezonie 2015/2016. W rozegranym w piątek ostatnim naszym spotkaniu odnosimy pewne zwycięstwo nad drużyną Elty Łódź. Śmiało można powiedzieć, że to najmniejszy rozmiar kary dla naszego przeciwnika, a nasza dominacja w całym meczu była niepodważalna, ale od początku...

Jest piątkowe popołudnie, pogoda niestety nie rozpieszcza, bardzo mocno wieje, momentami tak mocno, że piłka leci zupełnie w innym kierunku niż było to zaplanowane. Na domiar złego z naszych dwóch bramkarzy na mecz nie mamy żadnego i trzeba wspomóc się kolegą z młodszego rocznika. Jednak i pogoda i brak naszych golkiperów nie przeszkadza nam w odniesieniu pewnej, nawet na moment nie zagrożonej wygranej. Przejęta inicjatywa od początku zawodów, dobrze funkcjonujące wszystkie linie, wzajemna wymiana pozycji, wszystko to wygląda bardzo ładnie i miło jest oglądać tak grający zespół. O naszej przewadze niech świadczy fakt że nasz "nowy" dzisiejszy bramkarz praktycznie tylko dwa razy w całym meczu miał kontakt z piłką.

Podsumowując: Bardzo pozytywny, dobry mecz z  Waszej strony, sporo naprawdę wychodziło i wyglądało to z boku bardzo optymistycznie. Kończymy sezon na czwartym miejscu w grupie. Pewnie można było osiągnąć ciut lepszy końcowy wynik, wyższą lokatę, ale teraz nie ma to już znaczenia.Przed nami bowiem ciężka walka w barażach ze zwycięzcą drugiej grupy, czyli zespołem GKS Ksawerów. Ekipa dość dobrze nam znana, choć nie mamy dobrych wspomnień z osiągniętych przez nas wyników. Ale cóż pokażmy się z jak najlepszej strony, zagrajmy na maxa wkładając w te mecze całe serce, a kto wie, piłka nożna jest nieobliczalna. To jest sport ,decyduje nieraz dyspozycja dnia i wynik jest sprawą otwartą. Żółto zieloni mocno trzymamy kciuki.