Poczuć znowu smak zwycięstwa. LKS Różyca - Sport Perfect Łódź 0:1

Poczuć znowu smak zwycięstwa.  LKS Różyca - Sport Perfect Łódź  0:1

Zaległy mecz z 19 kolejki rozegrany w Różycy, która przywitała nas mocno padającym deszczem. Na szczęście z pierwszym gwizdkiem sędziego przestało siąpić. Boisko mocno nasiąknięte-miejscami stała wada, zawodnicy cali zmoczeni, a piłka dostawała niesamowitej szybkości. Trzeba szybko przyzwyczaić się do takich warunków i spróbować przełamać się zwyciężając po dwóch ostatnich niepowodzeniach. Przeciwnik, choć w tabeli zajmuje dopiero 9 pozycję, to zespół który traci naprawdę bardzo mało bramek, średnio około jednej na mecz. Nie strzelają też za dużo, ale to już nie nasze zmartwienie.

Od początku spotkania widać, że żółto-zieloni są bardziej zdeterminowani na wygraną. Ostro ruszamy na bramkę gospodarzy, zdecydowanie opanowujemy środek boiska, statystycznie aż w 75% jesteśmy w posiadaniu piłki. Mamy bardzo dużo stałych fragmentów gry, a nasz bramkarz jest zupełnie bezrobotny. Nasza przewaga w całym meczu jest bezdyskusyjna, jesteśmy ekipą lepiej grającą technicznie, utrzymującą się przy piłce, stwarzającą non stop dobre sytuacje podbramkowe. Choć wynik końcowy może sugerować bardziej wyrównany pojedynek to nic bardziej mylnego. To tylko i wyłącznie zasługa naszych chłopaków, a właściwie ich nieskuteczności, że wygrywamy tylko jedną bramka.

Podsumowując: Po dwóch ostatnich porażkach dobrze jest ponownie poczuć smak zwycięstwa. Teraz na pewno będzie lepiej i oby kolejne mecze były dla nas równie udane. Chłopaki gratulacje za dzisiejszą wygraną. Brawa za poświęcenie, wysiłek, trud i pot, które włożyliście w zawody. Kolejne spotkanie już niebawem, bo we wtorek, tym razem na naszym boisku.