Udana inauguracja ligi. Sport Perfect - Włókniarz Pabianice 3:0

Udana  inauguracja  ligi.   Sport Perfect - Włókniarz Pabianice 3:0

Nasza drużyna bardzo udanie wystartowała w rundzie wiosennej rozgrywek młodzik 2003.

Żółto-zieloni w pierwszym meczu ligowym rundy rewanżowej (mecz z AFTH został przełożony) pokonali na własnym terenie drużynę Włókniarza Pabianice.Potyczka była bardzo ciekawym widowiskiem,poparta dużym zaangażowaniem i walką. Nasza przewaga przez 60 minut była bezdyskusyjna,chociaż trzeba przyznać,że drużyna gości bardzo ambitnie stawiała opór. Dwie strzelone bramki po bardzo ładnych akcjach całego zespołu i ostatnia po indywidualnej przebojowej akcji naszego obrońcy. Sporo sytuacji też niestety niewykorzystanych co jest elementem do poprawy,ale ogólnie z debiutu trzeba być zadowolonym. Chłopaki brawa za ambitną grę i zwycięstwo.Za tydzień kolejne wyzwanie - mecz w Piątkowisku i szansa na rewanż za przegrany mecz na jesień.