Koniec zwycięskiej passy. Sport Perfect Łódź - ŁKS II Łódź 1:2

Koniec zwycięskiej passy.  Sport Perfect Łódź - ŁKS II Łódź  1:2

Przedostatnia już kolejka w naszej grupie.Spotkanie rozegrane dość wcześnie,bo już o godz.14, jednak kibice nie zawiedli. W sporej grupie zgromadzili się i sportowo dopingowali swoje drużyny. Pogoda także dopisała. Ciężko wskazać faworyta w tym meczu. Pod nazwą ŁKS II kryje się rocznik 2004, więc to nie ta sama drużyna, z którą graliśmy w poprzednim sezonie.

Kapitanowie wybrali strony,drużyny przybiły piątki, więc czas zaczynać. Bardzo dobrze wchodzimy w mecz, bo już na jego początku po błędzie drużyny gości strzelamy bramkę. Niestety od tego momentu z każdą następną minutą jest już tylko gorzej. Zespół przyjezdnych przejmuje inicjatywę, jest częściej w posiadaniu piłki, bardziej zdeterminowany i w końcu doprowadza do wyrównania po dobrze wykonanym rzucie wolnym. Pierwsza połowa kończy się remisowo. Druga część meczu także pod dyktando ŁKS. Bardzo ciężko skonstruować nam składną akcje, przeciwnik umiejętnie rozbija jakiekolwiek próby już w strefie środkowej. Dodatkowo przy każdym naszym zawodniku automatycznie jest dwóch a nawet trzech graczy gości. ŁKS przewyższa nas niestety umiejętnościami technicznymi, szybkością, zgraniem i w efekcie strzela zwycięską bramkę. Próbujemy jeszcze w samej końcówce doprowadzić do wyrównania jednak bez rezultatu i w ten sposób kończy się nasza zwycięska passa. Cóż wszystko co piękne, kiedyś się kończy. Dzisiaj zwyciężył zespół lepszy, przed nami jeszcze sporo nauki.

Chłopaki głowy do góry, należą Wam się brawa za ogromne chęci i ambicję, bo wiemy doskonale, że kilku z was grało dzisiaj nie do końca zdrowych, w trakcie lub świeżo po chorobie, a wiadomo jak wtedy z kondycją. W piątek czeka was już ostatni mecz w tej rundzie z liderem tabeli zespołem Sms Łódź.  Żółto-zieloni walczymy do końca.