Bezcenne zwycięstwo. ŁKS - Sport Perfect 0:5

Bezcenne  zwycięstwo. ŁKS - Sport Perfect  0:5

Mecz w niedzielne, świąteczne popołudnie na boisku ze sztuczna murawą przy dość licznie zgromadzonej publiczności. Warunki do gry wręcz idealne. Chłopaki dopisali i stawili się w komplecie - łącznie 13 zawodników. Ta właśnie trzynastka, z przysłowia "pechowa" dzisiaj zagrała fantastyczny mecz. W szkolnej skali ocen, można powiedzieć - celująco.

Bramkarz - pewnie, zdecydowanie, robił to co do Niego należało.

Obrońcy idealnie - zatrzymywali przeciwnika i nie pozwolili na praktycznie żadne sytuacje pod naszą bramką. DUŻE BRAWA.

Pomocnicy środkowi doskonale - dużo walki o piłkę (i o to chodzi, bo przez zdobycie środka pola wygrywa się mecze), dokładne zagrania do napastnika na tzw: setki. BARDZO FAJNIE.

Pomocnicy boczni perfekcyjnie - super współpraca z obrońcami, wręcz wojna o pozycję z przeciwnikiem i w końcu bdb. skuteczność. SŁOWA UZNANIA.

Napastnicy - no właśnie... nad tą pozycją trzeba popracować, typowy napastnik to zawodnik, który ma jedną sytuację w meczu i ją wykorzystuje, bo z tego właśnie jest rozliczany. A u nas? 5 sytuacji napastnika 100% i niestety zero bramek. Na plus to że potrafili znaleźć się w dogodnych sytuacjach. DO ANALIZY I TRENINGU.

Dzisiejszy mecz gatunku "wychodzi wszystko", ale to może ten moment żebyście naprawdę uwierzyli w swoje umiejętności. Grać w piłkę niewątpliwie potraficie. Trzeba w każdy mecz oprócz zdolności i warsztatu który bezwzględnie posiadacie, włożyć serducho które właśnie dzisiaj zwyciężyło.

Panowie za cały dzisiejszy mecz wszystkim bez wyjątku należą się ogromne brawa.