Wspaniała siódemka. MKS Tuszyn - Sport Perfect 0:4

Wspaniała siódemka.  MKS Tuszyn - Sport Perfect  0:4

Szczęśliwa siódemka - nie dlatego, że to kolejka nr.7 a siódemka naszych wspaniałych chłopaków ( Błażej, Mateusz,Wojtek,Patryk,Kacper,Kuba,Karol),którzy w takim właśnie składzie zagrali dzisiejszy mecz przeciwko MKS Tuszyn.Z różnych powodów w dzisiejszym meczu byliśmy poważnie osłabieni,oby to już naprawdę ostatni raz. Brak 2 zawodników wpłynął na naszych chłopaków jeszcze bardziej motywująco, każdy walczył za dwóch, biegał na całym boisku, dawał z siebie maxa.Wasza determinacja,wola walki i wiara w zwycięstwo opłaciła się. Mamy kolejne trzy punkty i przynajmniej na jeden dzień fotel lidera. Chłopaki z takim sercem włożonym w każdy mecz możemy śmiało grać z najlepszymi.Jeszcze raz gratulacje dla Was.