Sprawiedliwy remis. Sport Perfect Łódź - ŁKS Łódź 2:2

W dzisiejszym meczu zagraliśmy w końcu w pełnym składzie,a nawet z 3 zawodnikami na rezerwie. Pierwsza połowa z naszą lekką przewagą.Dwie strzelone bramki uśpiły niestety naszą czujność, co skrzętnie wykorzystała drużyna Łks-u w drugiej części doprowadzając do remisu i będąc w tej części drużyną lepszą.Dzisiejsze spotkanie stało na wysokim poziomie,nie brakowało sytuacji podbramkowych,nikt nie odstawiał nogi ,walka toczyła się o każdy metr boiska. Akcja za akcje,każda z drużyn chciała strzelić tego upragnionego zwycięskiego gola.Nikomu się jednak nie udało i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem. Chłopaki głowy do góry, przed nami jeszcze dwa mecze,walczymy do końca.Pochwały za dzisiejszy mecz.