Ubezpieczenie zawodników na rok 2016

Klub Sportowy Sport Perfect co roku ubezpiecza zawodników na okoliczność odniesienia kontuzji podczas treningów i meczów. Na rok 2016 proponujemy ubezpieczenie na wypadek odniesienia groźnej kontuzji. W przypadku groźnej kontuzji np. uszkodzenie łąkotki, bądź więzadeł w kolanie koszt operacji i rehabilitacji wykonanych prywatnie wynosi ok. 10000,00 zł. Oczekiwanie na operację finansowaną ze środków NFZ to okres średnio
6 miesięcy a okres rehabilitacji to kolejne 3 miesiące. Idąc naprzeciw maksymalnemu skróceniu czasu powrotu na boisko, od momentu odniesienia kontuzji i maksymalnego ograniczenia kosztów związanych z diagnozą, operacją i rehabilitacją, Klub Sport Perfect nawiązał współpracę z Centrum Medycznym FMC, Profesor Jarosław Fabiś oraz z firmą ubezpieczeniową Compensa. Koszt ubezpieczenia wynosi 100,00 zł na rok a leczenie kontuzji jest bezpłatne. W ramach ubezpieczenia dostępne będą również diagnozy lekarskie, mniej groźnych kontuzji, w FMC zlecone przez Sport Perfect.
Gwarantem ubezpieczenia jest Klub Sportowy Sport Perfect.