Klasa sportowa - piłka nożna - rocznik 2003

Wcześniejsze lata, wcześniejsze klasy pokazały jak bardzo udany to projekt.                                                          Wspólna klasa sportowa o profilu piłki nożnej, to stale rosnąca jakość drużyny, lepsze wyniki oraz miejsce na dokładniejsze  poznanie się, co na pewno będzie również owocowało na boisku.

Dlatego również w kolejnym roku w Gimnazjum nr 34 ( ul.Czajkowskiego ) będzie utworzona taka klasa. Klasa o profilu piłki nożnej dla rocznika  2003.

Chętni ( nie tylko z naszego klubu) mogą zgłaszać się do naszego trenera- p. Krzysztofa Kamińskiego ( tel. 602 22 14 14), który udzieli wszelkich potrzebnych informacji, a niezdecydowanych na pewno przekona do wspólnej grupy.

Serdecznie zapraszamy.

Poniżej informacje odnośnie naboru z Gimnazjum nr.34.

Serdecznie zapraszamy przyszłych Gimnazjalistów do klasy sportowej – piłka nożna chłopców. Współpracujemy z SPORT PERFECT Łódź.

Oferujemy:

• 10 godzin treningu w tygodniu przez 3 lata, w tym 5 godzin piłka nożna, 4 godziny zajęć ogólnorozwojowych, 1 godzinę zajęć na pływalni (wszystkie zajęcia odbywają sięw kompleksie sportowym naszej szkoły)
  • zajęcia z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą nauczycielską
  • wykorzystywanie nowoczesnych metod i form pracy z uczniami
  • dostosowanie planu zajęć lekcyjnych do treningów, które odbywają się w kompleksie budynków szkolnych
  • przygotowanie uczniów do zawodów na różnych szczeblach m.in. z ramienia Łódzkiego Związku Piłki Nożnej
  • wyjazdy uczniów na obozy sportowe
  • szeroką gamę zajęć pozalekcyjnych rozwijających uzdolnienia i poszerzających zainteresowania uczniów oraz zajęcia wyrównujące szanse
  • wybór drugiego języka spośród: j. niemieckiego, j. rosyjskiego, j. hiszpańskiego,j. francuskiego
  • wsparcie pedagoga i psychologa
  • pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej ze sztuczną murawą czynne przez cały rok
  • O przyjęciu do klasy sportowej decyduje test sprawności fizycznej lub rekomendacja klubu sportowego oraz zaświadczenie lekarskie dopuszczające do uprawiania wybranej dyscypliny sportowej
  • TEST SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ ODBĘDZIE SIĘ:

I TERMIN 16.05.2016 r. (PONIEDZIAŁEK) w godz. 15.00 – 18.00,
    II TERMIN 20.05.2016 r. (PIĄTEK) w godz. 15.00 – 18.00,
    W BUDYNKU SZKOŁY, ul. CZAJKOWSKIEGO 14.

Prosimy o zabranie ze sobą legitymacji szkolnej oraz stroju sportowego.