No i w końcu: - NAPASTNICY.

JAKUB KOWALIK -  ur. 06.08.2002, kariera - wychowanek od 2013 w naszym klubie. Pozycja na boisku - napastnik. Dobrze zbudowany, wysoki, bardzo szybki, spostrzegawczy, zwrotny, energiczny, kreatywny, potrafi grać tyłem do bramki, umie przetrzymać piłkę, wykorzystać nadarzające się sytuacje podbramkowe, chociaż najpierw ze........wtajemniczeni wiedzą. Jednym słowem taki atakujący to skarb. Ksywa - Kowal.

MATEUSZ AMBROZIAK - ur.19.05.2003, kariera - wychowanek, w klubie od 2012 roku. Pozycja - napastnik, może zagrać też na prawej pomocy. Jego cechuje twarde osłanianie piłki, waleczność, nieustępliwość, potrafi uwolnić się spod opieki rywala przez co momentalnie zostaje faulowany, a drużyna zyskuje dodatkowo rzuty wolne. Jest cały czas do dyspozycji trenera, gra na razie jako zmiennik. Pseudonim - Bela.

PIOTR WILEWSKI - ur. 20.05.2003, kariera - 2011/2012 CHKS, od 2013 - Sport Perfect. Pozycja - napastnik, chociaż w przeszłości zdarzyło mu się grać i w obronie. Napadzior typu " lis pola karnego” charakteryzuje się taką czują, że potrafi znaleźć się w polu karnym i jego okolicach w najbardziej odpowiednim miejscu i czasie, aby skutecznie zagrozić bramce przeciwników. W zespole nazywany - Wiluś.

.