Nadszedł czas na : - POMOCNICY.

Nadszedł czas na : -  POMOCNICY.

JAKUB KUROWSKI - ur. 05.09.2002, kariera - wychowanek, od 2013 Sport Perfect. Pozycja na boisku - defensywny pomocnik, ale może zagrać również w obronie. Nasz kapitan i chyba największy walczak w drużynie, włoży głowę tam gdzie inny nogi by nie wsadził. Niema dla niego straconych piłek. Przez naszych kibiców porównywany do Krychowiaka. Pseudonim - Kura.

KACPER SIEROŃ - ur. 07.09.2002, kariera - 2013/2015 - Widzew, od 2015 Sport Perfect. Funkcja na boisku - defensywny pomocnik. Choć w naszej ekipie stosunkowo niedawno, to bardzo szybko znalazł wspólny język z kolegami. Twardy, nieustępliwy, dobre kontrolowanie tempa gry. "Haruje" na całym boisku, gra zespołowo, razem z poprzednikiem tworzą bardzo dobry kolektyw.  Ksywa- po nazwisku - Sieroń.

KACPER KOSIOR - ur. 09.04.2003, kariera - wychowanek, w klubie od 2012 roku. Pozycja boiskowa - lewa pomoc, choć i gra w środku nie jest mu obca. Dobra szybkość, zwrotność, kondycja, wyszkolenie techniczne, umiejętność dośrodkowania i gry "jeden na jeden".  Ulubiony klub - oprócz naszego oczywiście to -  Real Madryt. Przezwisko - Kosiorek.

BARTOSZ DMOCHOWSKI - ur. 11.12.2002, kariera - od zawsze tj. od 2012 roku Sport Perfect. Rola na boisku - prawy pomocnik. Potrafi w odpowiednim momencie dojść z piłką do linii końcowej - zacentrować, bądź "złamać akcję"- wejść do środka i uderzyć. Zawodnik dużo biegający, asekurujący, waleczny, dobrze współpracujący z bocznym obrońcą. Oprócz gry w piłkę bardzo lubi jazdę rowerem. Ksywka - Bartek.

JAKUB LORENC - ur. 12.12.2003, kariera - wychowanek od 2012 w Sport Perfect. Klasyczna 10 w drużynie, ale i na skrzydło można go przestawić. Potrafi kopać lewą jak i prawą nogą, umiejętność zagrywania piłki w tempo, dobry drybling, strzał z dystansu, przegląd pola. Jego wzorem do naśladowanie jest Jakub Błaszczykowski. Przez kolegów nazywany po nazwisku - Lorenc.

KAROL ŁACWIK - ur. 02.11.2003, kariera - w Sport Perfect od 2014 r. Wystawiany na prawy sektor boiska, w tej chwili jako pierwszy wchodzący na zmianę, ale jak wchodzi to umie podciągnąć grę do przodu, wykonując dużo rajdów. Zdecydowany, nie odpuszcza do końca, dobre przyspieszenie. Koledzy wołają na niego po prostu Karol.

PATRYK DZITKOWSKI - ur. 29.07.2002, kariera - wychowanek. w naszym klubie od 2012 roku. Zawodnik uniwersalny, może z powodzeniem zagrać na lewej jak i prawej flance, dobre zastawienie ciałem, gra zespołowa, dobra komunikacja, potrafi być wsparciem dla obrońcy. W chwilę obecną walka o pierwszą jedenastkę. Przezwisko - Dzidek.