Feniks PSA Łódź Gospodarze

sport perfect 2002/03

Utworzono:

12.09.2016

Pogoda okrutna dla chłopaków, żar z nieba, kibice siedzą i mają dosyć, a oni muszą biegać. Przed zawodami można było zadawać sobie pytania:?

- z jaką drużyną zagramy ? ( w końcu to debiutant z rozgrywkach )

- kto to jest nasz dzisiejszy przeciwnik? - jaki będą reprezentowali poziom ? - nigdy nie wiadomo na co ich stać?

- nie znamy chłopaków z z boisk, raczej się z nimi nie spotkaliśmy,

jest rozgrzewka a tu maja 3-4 wysokich chłopaków - a może naprawdę są dobrzy ? maja taką liczną ekipę kibiców.

Ale to umiejętności piłkarskie i boisko weryfikuje wszystko. No i dokonała się analiza.

Ocena meczu bdb. Ilość strzelonych bramek robi wrażenie, ale gdybyśmy wykorzystali wszystkie sytuacje to wynik oscylował by ? po co denerwować innych. Najlepszym faktem naszej dominacji niech będzie fakt, że gospodarze pierwszy i jedyny strzał oddali w 70 minucie meczu, kiedy my graliśmy już prawie składem rezerwowym. Nasza dominacja w meczu była bezwzględna, gospodarze mogli jedynie przyglądać się jak należy grać w piłkę nożną. Za nami dwie kolejki, ale na tle naszych dotychczasowych przeciwników ciężko stwierdzić czy jesteśmy w tak dobrej formie, czy jednak rywal był zbyt słaby? Kolejny przeciwnik zapewne postawi nam wyższe wymagania i wtedy zobaczymy na co naprawdę stać naszą ekipę.

Za dzisiejszy mecz ogromne brawa, gratulacje, w końcu osiągnąć taki wynik w tej klasie rozgrywkowej to nie lada wyczyn.