Turniej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego- eliminacje-wyniki

W dniu dzisiejszym uczestniczyliśmy w turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.Trzeba powiedzieć że turniej bardzo mocno obsadzony ( z tych najlepszych brak było tylko SMS Łódź).

Pierwszy mecz na otwarcie turnieju z drużyną CHKS Łódź. Rozpoczęcie super.

Sport Perfect  -  CHKS    4: 1

-bramki dla naszej drużyny zdobyli:

- Kacper Kosior

- Piotr Wilewski

- Karol Łacwik

- Jakub Lorenc

Drugi mecz mieliśmy grać z drużyną Włókniarza Pabianice,która jednak nie dojechała na turniej. Wynik;

Sport Perfect-Włókniarz Pabianice   3: 0  V

Trzeba powiedzieć że bardzo szkoda tego nierozegranego meczu z Włókniarzem,mieliśmy bardzo długą przerwę (około 2 godzin) do kolejnego spotkania, co raczej niekorzystnie wpłynęło na nasz zespół.

Po długiej przerwie przyszedł mecz z Widzewem,gdzie wiedzieliśmy,że będzie to mecz o wyjście z grupy. Niestety nie udało się.

Sport Perfect - Widzew Łódź     2: 4

Ostatni mecz na koniec rozgrywek grupowych zagraliśmy z najlepszą jak się okazało później drużyną w całym turnieju- GKS-em  Ksawerów. Zespół z Ksawerowa tak jak i w lidze okazał się od nas lepszy.

Sport Perfect  - GKS Ksawerów   0 : 2

Ogólny nasz wynik to 6 punktów. Bramki 9:7 . Niestety tym razem poszło średnio,następnym razem będzie lepiej.

Całe eliminacje wygrała drużyna GKS Ksawerów pokonując w finale Andrespolie Wiśniową górę  6:3.(oba zespoły zagrają w finale w Zgierzu)

Warto dodać że do finału nie zakwalifikowały się tak dobre drużyny jak ŁKS czy Widzew.