Rzuty rożne - nasza zmora. Sport Perfect - GKS Ksawerów 1:4

Rzuty rożne - nasza zmora.   Sport Perfect  -  GKS Ksawerów	1:4

Nasz ostatni mecz w rundzie jesiennej ( w ostatniej kolejce  mamy pauze) . Mecz z zdecydowanie najlepszą drużyną w naszej grupie. Pierwsza połowa na zero,z przewagą drużyny gości.Początek drugiej połowy i w 5 minut tracimy 3 bramki z czego 2 z rzutów rożnych.Stałe fragmenty gry zdecydowanie do poprawy. 48 minuta i kolejna stracona bramka po bardzo dobrze wykonanym kornerze.Honorowa bramka w końcówce, nie zamazała niestety naszej ogólnej gry.Widać szczególnie brak zgrania bokami. Nad tym elementem trzeba szczególnie popracować w przerwie w rozgrywkach. Dzisiejszy mecz jak i poprzedni pokazał nam, że przed nami jeszcze bardzo, bardzo dużo pracy i wspólnych treningów, abyśmy wszyscy byli zadowoleni i mogli podjąć walkę z tymi najlepszymi. Chłopaki przed nami parę tygodni bez meczów o stawkę , wszyscy razem trenujemy,nie opuszczamy treningów i czekamy na rundę wiosenną.