Halowy Turniej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego - rocznik 2003 - wyniki

W dniu dzisiejszym zagraliśmy w bardzo mocno obsadzonym turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Z tych najlepszych  brakowało tak naprawdę  tylko UKS SMS Łódź. Wyniki jakie osiągnęliśmy niestety, nie były zbyt dobre. Przegraliśmy trzy pierwsze mecze i tylko w ostatnim spotkaniu, już niestety o honor udało się zwyciężyć.

ŁKS - Sport Perfect  3:2    ( Kacper Kosior, Kuba Lorenc)

SRTS Widzew - Sport Perfect  5:2   (Kacper Kosior, Kuba Lorenc)

Sport Perfect - Orzeł Piątkowisko  0:3

Termy Poddębice - Sport Perfect  0:1  (Wojtek Biernacki)

Turniej zakończyliśmy z 3 punktami, bramkami  5-11, zajmując w grupie 4 miejsce.

Da się jednak zauważyć, że hala, to nie boisko piłkarskie, to zupełnie inna dyscyplina sportowa, tutaj nawet najlepsze drużyny potrafią przegrywać z teoretycznie słabszymi, a o wyniku często decyduje przypadek i szczęście. Cóż turnieje halowe rządzą się swoimi prawami. Bardzo fajne zawody, dobra zabawa i sporo nauki dla nas.

Na koniec warto wspomnieć, że do finału awansowały drużyny  ŁKS i Widzewa ( w finale 2:0 dla RTS). Zespoły właśnie z naszej grupy, więc widać jak bardzo ciężką mieliśmy przeprawę.

Panowie, choć runda jesienna dopiero co się skończyła zaczynamy już przygotowania do rundy rewanżowej. Czas  teraz na wytężoną pracę na treningach, aktywność, wzorową frekwencję, zaangażowanie, bo między innymi dzięki tym elementom możemy stać się jeszcze lepszymi.