Zmiany, zmiany, zmiany

Na mocy wcześniej podpisanej współpracy pomiędzy klubami Sport Perfect Łódź i Andrespolia Wiśniowa Góra do  naszych sąsiadów zostaje wypożyczonych 7 zawodników z naszego klubu. Są to chłopaki grający na poziomie Junior młodszy. Teraz będą reprezentować klub z Wiśniowej Góry w rozpoczynających się właśnie rozgrywkach 2 ligi wojewódzkiej C1. Cel postawiony dla nowego zespołu na ten sezon to awans do 1 ligi wojewódzkiej.

Jak łatwo zgadnąć nasze szeregi opuścili wszyscy nasi najlepsi i podstawowi gracze, którzy stanowili o sile w naszej ekipie.Jak dobrzy to zawodnicy niech świadczy fakt, że grali oni praktycznie we wszystkich meczach od początku do gwizdka końcowego. To dzięki nim graliśmy jak równy z równym w lidze okręgowej z najlepszymi drużynami w naszej grupie. Szansę gry dostanę dotychczasowi rezerwowi, którzy często nie mieli okazji pokazać się na boisku. Teraz to oni muszą udowodnić swoją przydatność do drużyny i pokazać się trenerowi z jak najlepszej strony. Będzie niezmiernie trudno w rundzie rewanżowej grać z takimi przeciwnikami jak Widzew, Sokół Aleksandrów czy Włókniarz Konstantynów ale łatwo się nie poddamy, głów nie spuścimy i grać będziemy do końca.

Mocno trzymamy kciuki za naszych wypożyczonych kolegów, aby wspólnie z chłopakami z Andrespolii wywalczyli awans do najwyższej ligi na tym szczeblu rozgrywek, a czas pokaże jak to dalej się ułoży.....

Już za parę dni inauguracja rundy rewanżowej, gramy na wyjeździe z LZS Justynów ,który w pierwszym meczu łatwo pokonaliśmy 7:0. Teraz zapewne już tak pięknie nie będzie, ciężko przewidzieć jak zagramy w zupełnie nowym ustawieniu, jak będzie wyglądała nasza gra, jak to trener poukłada. Jest przed nami dużo pytań, boisko wszystko zweryfikuje. Jak zawsze kibice mocno będą trzymać kciuki.

UWAGA

Grafik treningów od 27 marca 2017 roku  w zakładce - dla zawodnika- treningi i kalendarium oraz na stronie