Sezon kończymy zwycięstwem. Łodzianka Łódź - Sport Perfect 0:4

Sezon kończymy zwycięstwem.   Łodzianka Łódź - Sport Perfect    0:4

Już ostatnia kolejka w tej rundzie, gramy w Andrzejowie, gdzie gospodarzem zawodów jest drużyna Łodzianki Łódź. Dobrze byłoby godnie i zwycięsko pożegnać się z rundą jesienną. Przeciwnik bardzo trudny, jak sięgamy pamięcią bardzo ciężko się z nimi grało, zawsze bardzo wysoko stawiali poprzeczkę i nie inaczej było i dzisiaj.                                                                                                                                                                                                         Pierwsze minuty spotkania potwierdzają nasze obawy. Gra toczy się głownie w środkowej strefie boiska. Z każdą kolejną minutą osiągamy jednak przewagę. Strzelamy bramkę, za parę minut następną i od tego momentu jest już zupełnie łatwiej. Po przerwie trafiamy jeszcze dwa razy ustalając końcowy wynik meczu. Trzeba jednak dodać, że ekipa Łodzianki zagrała bardzo fajnie, potrafiła postawić wysokie wymagania i do końca walczyła o jak najlepszy rezultat, mając w całym spotkaniu również swoje sytuacje. Mecz bardzo ambitny, każdy walczył i zostawił na boisku dużo sił i serca. Duże słowa pochwały dla Pana sędziego, który rewelacyjnie prowadził zawody i natychmiast temperował niesportowe zachowania zawodników. Brawa dla obu ekip za dobry, sportowy mecz walki gdzie nikt nogi nie odstawił, a jednocześnie krzywdy sobie nie zrobił. Obyło się bez wulgaryzmów, awantur, a gra była mocna i twarda. I to właśnie jest prawdziwy futbol, futbol jaki chcielibyśmy oglądać na wszystkich sportowych murawach.

Panowie kończymy sezon zwycięstwem. Przed nami teraz okres ciężkich treningów, ewentualnych sparingów oraz obozu zimowego w styczniu. Czas przygotowań do rundy rewanżowej. Oby ten okres spożytkować jak najlepiej i jak najsolidniej przygotować się do drugiej części sezonu.