Dzisiaj nasi - OBROŃCY.

PATRYK FIJAŁKOWSKI - ur. 28.07.2003, kariera od 2012 związany z Sport Perfect. Pozycja - lewa obrona. Jego cechy to dynamika, dobra kondycja, waleczność. Motto Patryka to: "piłka może przejść, ale zawodnik już nie" , a jego marzenie to zagrać kiedyś jako pomocnik. Ksywa po prostu Patryk.

WIKTOR WEJMAN - ur. 16.02.2002, kariera 2011/2015 - SMS Łódź, od 2015 Sport Perfect. Pozycja - środek obrony. Ostoja i płuca defensywy, wysoki, dobrze zbudowany, dobra gra głową, dobry przegląd pola, dobry drybling no i ta jego fantastyczna... lewa noga. Ksywka z nazwiska Wejman.

WOJCIECH BIERNACKI - ur. 27.02.2003, kariera od 2013 Sport Perfect. Pozycja - środek obrony. Jego atrybuty to spokój, pewność działań, dobre czytanie gry, nieustępliwość, dobra wydolność. Non stop nękany przez konkurenta zza miedzy, aby zmienił barwy klubowe, ale Wojtek to twardy gość i wierny naszym barwom. Pseudonim Wojtek.

KRZYSZTOF OPPEL - ur. 13.04.2002, kariera od 2015 Sport Perfect. Pozycja - prawa obrona. Jego wizytówką jest przebojowość, zwinność, szybkość, dobre wyszkolenie techniczne. Lubi podłączyć się do akcji ofensywnych, stały  egzekutor rzutów rożnych. W drużynie nazywany Opel.

JAN ZUBALEWICZ  - ur. 25.06.2002, kariera od 2015 Sport Perfect. Pozycja - lewa obrona. Jego pozytyw to dobry odbiór, gra zespołowa, umiejętność zastawienia. Na tą chwilę number one jako zmiennik w szyku obronnym, ale jak gra to wywiązuje się ze swoich zadań naprawdę dobrze. Lubi przyjmować piłkę klatką piersiową zamiast głową. Nazywany przez kolegów Jan Defender.

MIKOŁAJ KAŁUŻNY- ur.31.08.2002, kariera - od 2016 - Sport Perfect. Pozycja - prawa obrona. Zawodnik związany z klubem od niedawna, nie miał jeszcze okazji zadebiutować w naszej drużynie, ale zapewne niebawem nastąpi ten moment. Na tą chwilę życzymy mu szybkiej i skutecznej inauguracji.