Absolutna dominacja. Sport Perfect Łódź - Włókniarz Łódź 4:0

Absolutna dominacja. Sport Perfect  Łódź - Włókniarz Łódź   4:0

Nasz pierwszy mecz w roli gospodarza rozegrany w piątkowe popołudnie przy bardzo ładnej pogodzie.

Przeciwnik, z którym się zmierzyliśmy w ogóle nam nie znany, jeszcze ani razu nie graliśmy z drużyną Włókniarza Łódź. Znaliśmy tylko wyniki jakie uzyskali w dwóch poprzednich kolejkach aktualnych rozgrywek. Po raz drugi już przyszło nam spotkać się z zespołem, o którym nie wiedzieliśmy nic i to boisko miało dać nam odpowiedź co reprezentują obie ekipy. I zweryfikowało, zdecydowanie na naszą korzyść. Już od pierwszej minuty nasza dominacja w tym meczu nie podlegała dyskusji.Goście nie potrafili się nam przeciwstawić a dwie bramki strzelone po bardzo ładnie wykonanych stałych fragmentach gry całkowicie podłamały im skrzydła. W drugiej połowie dorzuciliśmy jeszcze dwa kolejne gole i było po meczu.Sytuacji było jednak zdecydowanie więcej, niestety tutaj  skuteczność zawiodła.Przyjezdni nie zagrozili nam praktycznie w całym meczu a jedyne co mieli to parę rzutów rożnych z których nic nie wynikało.Trzeba dodać że swoją słabość nadrabiali bardzo agresywną grą z bardzo dużą ilością brzydkich fauli.

Dzisiejszy mecz pokazał,że potraficie fajnie grać w piłkę.Było sporo ciekawych akcji,dobrze współpracowały między sobą formacje a  zawodnicy tworzyli zgrany kolektyw. Spotkanie trzeba ocenić bardzo pozytywnie i z nadzieją czekać na kolejne mecze.